27.06. 2013

Nocování s kamarády 3.B

budik

Nejdříve jsme proběhli „opičí“ dráhu, při které jsme kromě rychlosti museli prokázat i naši obratnost a pružnost. Nejlépe ji zvládl Honza Hrabina a Vaneska Šklíbová. Po večeři, ke které jsme si opekli buřty, nás čekal turnaj v pexesu. S ním si nejlépe poradila Anetka Sádovská.

Pak již večerní hygiena, po které jsme se uložili do spacáků a četli jsme si na dobrou noc, každý si přinesl svou oblíbenou knížku. Nocování se nám moc líbilo.

Žáci 3.B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…