
Nejdříve jsme proběhli „opičí“ dráhu, při které jsme kromě rychlosti museli prokázat i naši obratnost a pružnost. Nejlépe ji zvládl Honza Hrabina a Vaneska Šklíbová. Po večeři, ke které jsme si opekli buřty, nás čekal turnaj v pexesu. S ním si nejlépe poradila Anetka Sádovská.
Pak již večerní hygiena, po které jsme se uložili do spacáků a četli jsme si na dobrou noc, každý si přinesl svou oblíbenou knížku. Nocování se nám moc líbilo.
Žáci 3.B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…