10.04. 2024

Noc s Andersenem

Již po třetí se žáci 1.C, 4.C a 5.C ročníku sešli v podvečer 21.3.2024 ve škole, aby si společně užili nocování ve třídách s kamarády a knížkami. Letošní Noc s Andersenem jsme věnovali etiketě, tedy pravidlům slušného chování. Dopoledne jsme navštívili knihovnu, kde jsme se blíže seznámili s osobností Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, který pravidla slušného chování sepsal. Večer jsme si pak o etiketě povídali, četli a hráli hry. Čtvrťáci si mimo jiné připravili a nacvičili pohádku O třech prasátkách, kterou na dobrou  noc zahráli prvňáčkům. Měla úspěch i u páťáků, kterým ji také předvedli. Ráno nás čekala výborná snídaně, kterou nám nachystala paní školnice. Dopoledne jsme si ještě prošli část stezky na Lipové stráni k Památníku sportovcům, zahráli postřehové hry a pak už nás čekal jen úklid tříd po spaní a hurá domů. Těšíme se za rok znovu.

                                               Za 1.C, 4.C a 5.C Veiserová, Vecková, Hejčlová

Akce byla hrazena ze šablon OP JAK.

Více fotografií

Exkurze do ZOO Jihlava 1.C – 5.C

Návštěvy zoo patří mezi oblíbené výlety snad u všech dětí….

Olympiáda 2. stupeň

Dne 24. června se na naší škole konala netradiční olympiáda,…

Dopravní výchova na naší škole: Bezpečně na silnicích

Ve středu 26. června se na naší škole uskutečnila vzdělávací…