V pátek 23. listopadu čekalo na děvčata, která chodí na sportovní hry, malé překvapení. Do tělocvičny za námi přišel pan učitel Sejkora z OA a umožnil všem vyzkoušet si lezení na umělé horolezecké stěně. Dívky měly možnost vylézt si lehčí i náročnější trasy, a naučit se jištění a slaňování. Musím moc pochválit holky za spolehlivost a šikovnost, se kterou horolezeckou průpravu zvládly, a ještě jednou poděkovat Mirkovi za ochotu věnovat se nám ve svém volnu.
I. Chadimová
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…