Během listopadu probíhala na naší škole fotosoutěž, kterou vyhlásil školní parlament. Zaslané fotografie byly (jsou a budou) vystaveny v integračním centru.
Kdo chtěl, mohl si vybrat v každé kategorii jeden snímek, který se mu nejvíce líbí, a odevzdat mu svůj hlas.
V pondělí 5. prosince ve 14.00 hodin bylo hlasování o nejkrásnější fotografii ukončeno.
A jak tak to dopadlo?
Takto:
Kategorie A - „BARVY PODZIMU“
Kategorie B - „CO RÁD/A FOTÍM“
Výhercům blahopřejeme! Těšíme se, že se zúčastní i příště, a sladká odměna je nemine!
A.S.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…