V úterý 28. 5. 2019 ŠD Skála zavítala na náš zámek. Prohlídkou zámku nás provázela paní Jasníková, a děti pozorně naslouchaly jejímu výkladu, kladly otázky, na které se jim dostalo vždy milé odpovědi. Děti vnímaly každou maličkost během prohlídky a musím říci, že projevovaly obrovský zájem. Prohlídka nás naprosto uchvátila a děkujeme, že jsme se jí mohli účastnit. Děti své nadšení nakonec prohlídky vyjádřily potleskem. Chtěla bych poděkovat paní Jasníkové a panu starostovi, že dětem umožnil prohlídku zdarma. Za nás moc krásný zámek.
Eva Langrová, vychovatelka ŠD Skála
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…