31.10. 2014

Návštěva výstavy

chameleon

Jedno pochmurné odpoledne jsme se s dětmi vydali na výstavu pořádanou ZUŠ s názvem Chameleon, která je k vidění v prostorách MěÚ.

Nejdříve jsme si s dětmi popovídali o chameleonech – co jedí, kde žijí, jak dokáží měnit svoje zbarvení atd.

Na výstavě jsme poté shlédli spoustu krásných obrázků od šikovných žáků ZUŠ. Následně nás ve družině čekalo namalování našich vlastních chameleonů a znalostní kvíz. A také si každé oddělení zasoutěžilo o nejhezčí obrázek. Myslím, že si děti daly moc záležet. A co si myslíte Vy?

Jitka Bezdíčková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…