S příchodem jara a teplejšího počasí jsme začali využívat víceúčelové hřiště hned za naší školou. Děti si mohly vyzkoušet jízdu na kolečkových bruslích, hod na koš, zahrát si fotbal, vybíjenou nebo si zajezdit na kole. Těšíme se, že budeme hřiště pravidelně navštěvovat a tím rozvíjet sportovní aktivitu dětí.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…