Jako každý den jsme po obědě vyrazili na vycházku, která tentokrát směřovala k městu a to na Městský úřad v Kostelci nad Orlicí. Byli jsme mile přijati paní Šárkou Slezákovou, která nás po úřadě provedla. Děti nahlédly do obřadní síně, kde jim paní matrikářka Hynková vypověděla, jaké obřady, gratulace a předávaní cen se v síni konají. Po shlednutí uřadu se nás díky nepřitomnosti pana starosty Františka Kinského ujal pan místostarosta Tomáš Langr. Zavedl nás do pracovny pana starosty a řekl dětem o každodenních povinostech radních. Poté trpělivě odpovídal dětem na jejich dotazy. Poděkování všem zúčastněným za vřelé přijetí a ochotu.
Vychovatelky Eva Langrová,Mgr.Vendula Kuncová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…