29.03. 2019

Návštěva předškoláků v prvních třídách

Děti z prvních tříd se už nemohly dočkat, kdy je navštíví děti z MŠ se svými učitelkami. Přišly děti z obou mateřských škol a měly možnost nahlédnout do výuky prvních tříd. Vyzkoušely si, jak se jim bude sedět v lavicích a předvedly své dovednosti z podobných úloh, které na ně budou čekat u Zápisu. Prohlédly si odborné učebny a prostory školy vyzdobené výtvarnými pracemi žáků. Mnoho dětí zde potkalo kamarády a některé své sourozence. Odcházely s dárečky, které pro ně prvňáci připravili. Bylo to velmi milé setkání.

B.Kuncová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…