V pátek 22. září navštívila třída 4.B Orlickou galerii v Rychnově nad Kněžnou. Tento den zde probíhal celodenní program v rámci mezinárodního dne muzeí a galerií. My jsme si prohlédli galerii, zde jsme se seznámili s různými výtvarnými technikami a pak jsme si vyrobili „zvědavé záložky“ pod vedením ilustrátorky Evy Horské.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…