03.01. 2020

Návštěva OA

Žáci z 9. ročníku navštívili Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí

Obě deváté třídy navštívili Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Nejprve se žáci dozvěděli o nabízených studijních oborech školy a školních akcích. Následovala prohlídka školy a výstavy „Komenský a Patočka“. Žáci zde vyhledávali informace do pracovního listu, který obdrželi od vyučujících. V závěru návštěvy byl pro žáky připraven zajímavý vědomostní kvíz o životě a díle Komenského přes výukový systém Kahoot. Nejúspěšnější řešitelé otázek byli odměněni věcnými cenami. Exkurze se žákům líbila a někteří se rozhodli pro podání přihlášky na tuto školu.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…