17.06. 2024

Návštěva na 2. stupni

Jak to tam vypadá? Bude se nám tu líbit? Tyto otázky se nyní honí hlavou páťákům, budoucím šesťákům, při pomyšlení na přechod na 2. stupeň základní školy. Proto přivítali pozvání k návštěvě budovy na Palackého náměstí, kde 2. stupeň sídlí. Ohromila je rozlehlost budov, která jim zatím připomíná obrovské bludiště. Líbilo se jim venkovní atrium s lavičkami, pingpongové stoly na chodbách a automat na pochutiny v integračním centru.

Veliké díky si zaslouží deváťáci, kteří nám dělali průvodce. Děkujeme a přejeme jim mnoho úspěchů v dalším studiu.

                                                           Za 5. ročníky Šárka Špačková

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…