V rámci akce Týden knihoven třída 4. B navštívila zdejší městskou knihovnu. Byli jsme seznámeni s provozem knihovny, paní knihovnice dětem představila nejnovější tituly knih pro děti. Určitě nás zaujala možnost bezplatného přihlášení do knihovny v tomto týdnu. Děti měly možnost si knihy prohlédnout a předběžně se do knihovny přihlásit.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…