Ve středu 22. listopadu jsme se zúčastnili interaktivního programu „Ochrana přírody a krajiny v České republice“ ve zdejší knihovně. Program byl zaměřen hlavně na význam a ochranu vody. Paní knihovnice seznámila děti se zajímavosti ohledně vody a v další části programu děti tvořily koláž na téma „Naše planeta Země“.
Mgr. Libuše Chmelařová, 4.B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…