Ve středu 4.12. žáci 2.C navštívili městskou knihovnu, kam je pozvala na povídání o betlémech paní knihovnice Kňourková. Děti se dozvěděly např. jaké betlémy se vyráběly nebo proč si je lidé stavěli. Pak si společně vyrobily papírový betlém a také si zahrály živý betlém. Vyrobený betlém si odnesly do školy a teď jim krásně zdobí třídu. Už se těší na další pozvání do knihovny.
Za 2.C D.Veiserová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…