01.10. 2019

Návštěva knihovny

Pozvání do Městské knihovny v Kostelci nad Orlicí znamená pro děti z 1. stupně naší školy vždy zajímavě strávené dopoledne. Letošní návštěva znamenala opravdu velké dobrodružství. Žáci se zúčastnili nejen výstavy o skautingu, která byla uspořádána u příležitosti stého založení organizace v Kostelci nad Orlicí, ale i doprovodného programu, který si pro nás připravila paní Kňourková. Díky jejímu poutavému vyprávění jsme si připadali, že jsme na opravdové skautské výpravě v přírodě.

za děti z 2.A, 2.B a 4.B Mgr. M. Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…