25.03. 2023

Návštěva knihovny 1. A a 1. B

Březen je měsícem knihy. Rozhodli jsme se s dětmi objevit místo, kde je nejvíce knih najednou. Mnozí z našich žáčků zavítali do knihovny poprvé a nestačili se divit, kolik příběhů skrývá toto „magické“ místo. Paní Kňourková je nechala nahlédnout do všech zákoutí a kromě knih, které děti lákaly svým názvem či ilustracemi, objevili naši šikulové i skrýše, kde bydleli knihovničtí plyšáci. O zážitky zkrátka nebyla nouze. A z nadšených dětí bylo znát, že v knihovně nejsou rozhodně naposledy. Přejeme jim spoustu krásných výletů do světa fantazie.

 Lucie Felcmanová a Monika Kovaříčková, tř. uč. 1.A a 1.B

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…