Třída 5. A se v rámci Dne Země vypravila na návštěvu čistící stanice odpadních vod v Kostelci. Zaměstnanci stanice nás provedli svým pracovištěm a dětem ukázali cestu od znečištěné vody k té čisté. Doufám, že si děti uvědomily cenu čisté vody a správné hospodaření s vodou. Děkujeme zaměstnancům stanice za velmi zajímavou exkurzi.
Mgr. Libuše Chmelařová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…