25.01. 2016

Návštěva budoucích prvňáčků ve škole

Na pracoviště Komenského zavítali z obou MŠ v doprovodu svých paní učitelek budoucí školáci. Vzhledem k tomu, že je čeká v nejbližší době „Zápis“, se přišli podívat, jak to ve škole vypadá. Nahlédli do hodiny ČJ v I.A a do hodiny M v I.B. Po ukázkách práce v hodinách si zkusili roli žáčků a usedli na chvíli do školních lavic. V ČJ se učili básničku k písmenku, určovali počáteční písmeno zvířátek z obrázků, zvířátka třídili a poznávali názvy písmenek z papírových loutek. V M poznávali číslice do pěti, počítali předměty a vybarvili si omalovánku s číslicí. Každý si odnesl malý dárek, který pro mladší kamarády žáci vyrobili. Věříme, že se dětem ve škole líbilo a budeme se na všechny těšit u „Zápisu“.

B.Kuncová a Z. Tomšová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…