Máme rádi knížky, a tak se naše třída za nimi vydala do knihovny. Čekala na nás paní Kňourková, která nám moc hezky vyprávěla o knížkách, které by se nám mohli líbit a mohli bychom si je už přečíst sami. Vysvětlila nám, jak to v knihovně chodí, kde jsou knížky určené nám, jak se máme k nim máme chovat. Někteří z nás už do knihovny chodí – a rádi , ostatní dostali přihlášky a mohou se za pomoci rodičů přihlásit. Určitě je z čeho vybírat a navíc velmi příjemné prostředí knihovny se nám všem líbilo.
žáci 2. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…