08.06. 2018

Naše „Adršpašské skály“

Ráno na nás čekal vlak,

odvezl nás do skal rád.

Sluníčko se na nás smálo

a nám se to cestovalo.

Přijeli jsme do „Ádru“,

rozluštit skalní záhadu.

Z čeho že ty skály jsou,

to nám bylo záhadou.

Aha, pískovec, známe ze školy,

a proto jsme se rozhodli:

My vás skály projdeme,

všechny podle názvů najdeme.

To jsme taky udělali,

na loďce jezero prozkoumali,

stovky schodů vyšlapali

a radost sobě udělali.

Z čeho? Přece z toho,

že stačí tak málo,

aby to za to stálo.

A ten výlet za to stál!!!

žáci 4. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…