Každý z nás byl někdy nakupovat s rodiči, ti šikovní už také sami. Víme z prvouky, že bychom měli jíst zdravě, proto jsme si vyrobili papírovou tašku a na ni jsme nalepili zdravé potraviny, které máme rádi. Někdo měl tašku s ovocem a zeleninou, chlebem a pečivem nebo s mléčnými výrobky a masem. Všimli jsme si při lepení, kolik potraviny stojí a že bychom s nimi neměli zbytečně plýtvat. Přece slepičky a zajíci si také rádi pochutnají!
žáci 2. C H. Dosedlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…