04.11. 2015

Na první paní učitelku se nezapomíná…

Při vzpomínce na školu se jistě každému vybaví i paní učitelka z první třídy. Ona je ta, která dětem vštípí základy čtení, psaní a počítání a stojí u jejich prvních studijních krůčků.

I žáci z 4.B na svou paní učitelku z 1. třídy Mgr. Zdenu Tomšovou, která je učila 3 roky, stále vzpomínají. Připravili si pro ni a její nové prvňáčky překvapení. Nacvičili vystoupení plné básniček a hádanek. Na závěr si všichni společně zazpívali.

Setkání bylo velice milé a příjemné, děti se na návštěvu u paní učitelky velmi těšily a jistě jí tak udělaly velikou radost.

Mgr. Markéta Šlajová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…