11.11. 2015

Na návštěvě u čtyřnohých kamarádů.

Také letos na podzim jsme rádi přijali pozvání od paní Petry Anderlové na ukázku výcviku psů. Psovody jsou děvčata a chlapci, kteří studují obor agropodnikání předmět Kynologie na zdejší zemědělské škole. Výcvik je velmi náročný a probíhá již od štěňat. A právě toho jsme byli svědky – chůze, změna směru, potkávání se, aport a překážková dráha.

Děti se ještě mohly jít podívat na ovečky, králíky a slepice.

Děkujeme paní Anderlové a psovodům za krásné odpoledne. Budeme se těšit na příští setkání. Z krásných hravých štěňat budou statní poslušní psi, ale to dá ještě mnoho práce a úsilí.

A.Linková, ŠD Erbenova.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…