
V úvodu si děti poslechly zajímavé vyprávění o zvířatech, dozvěděly se něco o jejich životě, seznámily se i s mysliveckými názvy částí těl zvířat. Pan Žid dětem vyprávěl o úloze myslivců, ukázal dětem svou zbraň a nezapomněl pohovořit o svém pomocníkovi – jezevčíkovi. Poté se studenti Zemědělské školy dětem věnovali na stanovištích. Ukázali dětem druhy lesních zvířat a jejich stopy ve sněhu. Na závěr děti nejvíc zaujalo, že si mohly vyzkoušet střelbu ze vzduchovky.
Z. Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…