Čertíka se nebojíme,
protože my nezlobíme.
Když, tak jenom trošinku,
tatínka a maminku.
Všichni se už těšili do školy, a tak jsme si udělali pěknou hodinu pracovního vyučování a výtvarné výchovy. Během hodiny se to v naší třídě hemžilo papírovými čerty, tak se podívejte, jak se nám povedli. Nám se líbí móóóc!
žáci 2. C, H. Dosedlová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…