Ve středu 3. dubna 2019 se žáci 6. ročníku v hodině Výchovy ke zdraví zúčastnili doprovodné akce školního projektu „Mléko do škol“. Byl pro ně připraven ochutnávkový koš mléčných výrobků. Žáci si mohli vybrat ze široké nabídky ochucených mlék, jogurtů a sýrů. Akce se vydařila a děti si pochutnaly. Někteří žáci tak ochutnali také výrobky, které dříve neznali.
Iva Krsková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…