Minulý týden proběhlo ve třídách IX.B a IX.C školní kolo soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Úkolem soutěžících bylo odpovídat na 35 testových otázek. Nejlepší 3 řešitelé se zúčastní 18. prosince dalšího kola soutěže, které se uskuteční na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích.
Nejlepší řešitelé školního kola:
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…