Výlet 1. – 3. ročníků
Pár dní před vysvědčením vyrazili žáci 1. – 3. ročníků z pracoviště Komenského na pěší výlet do častolovického zámeckého parku. Hlavním cílem bylo vyhlášené minizoo. Děti si koupily granule, kterými nakrmily zvířata. Zvířata ve zvěřinci mají volný výběh, některá si děti mohly i pohladit. Počasí nám přálo. Výlet se všem líbil.
Zapsala Š. Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…