Dne 25.4.2017 jsme se zúčastnili okresního kola turnaje v minikopané v Rychnově nad Kněžnou. Sestavili jsme tým v tomto obsazení : D.Jireš, M.Hovorka, J.Havel, A.Hlaváček, J.Sládek, O.Bartoš, M.Ludvík, J.Langer, J.Hejčl. Ač kluci bojovali jako lvi a moc se snažili, skončili jsme ve velice vyrovnané soutěži šestí.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…