být ve škole, to je velká událost. Škola je místem, kde se mnohému naučíš a najdeš hodně kamarádů a kamarádek. Já jsem skřítek Gutík a na stránkách naší školy Ti se svými kamarády ukážu, jak to u nás vypadá. Můžeš si i zkusit vyplnit zábavné úkoly.
Přejeme Ti, aby se Ti u nás líbilo, odnášel sis spoustu neopakovatelných zážitků a dostával od nás samé hezké známky.
Ahóóóóój!

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…