V úterý 3. prosince si skalečtí žáci zasoutěžili v hodu na koš. Přišlo jich 21 a ve dvou kolech si to pěkně „rozdali“. Mezi třeťáky byl nejlepší JIRKA JUHAS, čtvrťáky „udolala“ VALČA ČERNÁ a páťáky „ovládly KUNDRÁTOVÁ SOFČA a OCHOCOVÁ KRISTÝNA.
Všichni si zaslouží pochvalu, protože jim to šlo opravdu „hodně dobře“.
Tak příště zase u sportu ahoj!
H.Dosedlová
pracoviště Drtinova
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…