10.12. 2018

Mikulášská nadílka

Ve středu 5. prosince večer chodil všude Mikuláš.

K nám do školy přišel ale už dopoledne. O hezký průběh celé akce se postarali žáci devátých ročníků.

Na Komenského zajistili nadílku pro děti z prvního stupně žáci z 9. B, 9. A měla na starost nadělování na Palackého náměstí.

Kniha hříchů byla docela zaplněná …, přesto dostali sladkou odměnu všichni žáci.

Všem Mikulášům, čertům i andílkům to moc slušelo a všem také patří velký dík za to, že celé nadělování perfektně zvládli. A také pochvala, kterou všichni dostali.

Byl to moc prima den.

A.S.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…