10.12. 2012

Mikuláš, andělé a čerti.

Dne 5.12. 2012 se uskutečnila tradiční mikulášská nadílka, které se zúčastnili někteří žáci 9.C. Jako Mikuláš byl Jiří Láska, andělé zahrály Eliška Fiedlerová a Adriana Hlaváčková a čerty zastoupili Martin Havlena, Lukáš Krupka, Adam Lipenský, Kristýna Adamcová a Aneta Matějusová. S kamerou nás doprovázel Robin Čapka a o fotodokumentaci se postaral Tomáš Urban. Celé dopoledne bylo pěkně náročné, ale s pocity, že jsme udělali dobrou věc. Postrašili jsme pár dětí, ty hodné jsme odměnili a zlobivé ponaučili o tom, jak by se měly chovat. Jsme rádi, že jsme se této akce mohli zúčastnit, protože jsme si užili spoustu zábavy a legrace.


Matějusová Aneta, 9.C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…