Mikroskopování
Žáci 4. a 5. tříd ZŠ Komenského si vyzkoušeli praktická cvičení s mikroskopy. Pod vedením paní učitelky Markéty Karáskové se seznámili s částmi a funkcí mikroskopu. Zkoumali rybí šupiny, kočičí chlupy a ptačí pírka. Svá pozorování zakreslovali do pracovních listů, které pro ně paní učitelka Karásková připravila. Na závěr hodiny měli hádanky v podobě jehličí, klíštěte a motýlího křídla. Děti pracovaly s nadšením, velice je to bavilo, většina z nich to zažila poprvé. Děkujeme paní učitelce Karáskové za poutavě připravenou hodinu.
Š. Špačková, L. Chmelařová a N. Kovandová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…