10.04. 2019

Mezinárodní projekt – Music

V měsíci březnu si žáci z 8. ročníku pohráli v mezinárodním projektu s tématem „Music“. Vzájemně si předali zprávy o svém oblíbeném hudebním stylu i interpretech.

Polský tým zajímalo, zda českým dětem jsou známá jména jako Czeslaw Niemen, Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz nebo skupina Červené kytary. Aby jejich prezentace byla dokonalá, poslali nám i CD s polskými národními písněmi.

Český tým mezinárodní spolupráce pro své přátele připravil přehled zajímavých český zpěváků a skupin. Některé z nich znají všechny děti z polského týmu. Asi nepřekvapuje, že to jsou Ewa Farna a Karel Gott.

Mgr. Iva Krsková

LOH - Cesta do Paříže

Ve čtvrtek 9. 5. jsme jeli do Paříže na zahájení…

LOH v číslech

V úterý 16.4.  jsme měli dvě projektové hodiny na téma…

Jarní výzva

V měsíci březnu jsme se rozhodli zlepšit si svou fyzickou zdatnost…