11.02. 2020

Mezinárodní kuchyně – návštěva 4. P a 9. P ve 2. B

Žáci z obou tříd Pobytového střediska si připravili pro děti ze druhé třídy zajímavé povídání o svých národních jídlech. Představili nejen své oblíbené pokrmy, ale i ty, které jim tolik nechutnají. Kromě zajímavých informací děti představená jídla přinesly na ukázku, aby všichni mohli ochutnat. Vyzkoušeli jsme, jak chutná Kimchi z Mongolska, kuřecí Tikka z Pákistánu, Sosniky z Kyrgyzstánu nebo mrkvový salát s mandlemi z Indie. Malé děti s paní učitelkou Lucií Ryškovou připravily na oplátku makový dezert. Hodina příjemného povídání rychle utekla, děti byly nadšené a plné nových zážitků a chutí.

Mgr. M. Gabarová

Naše Praha

Na nádraží brzy ráno klubko páťáků tam stálo. Prahu jsme…

Setkání učitelů a rodičů žáků 6. tříd

V úterý 12. 9. 2023 proběhla ve společných prostorách naší školy…

První den ve škole

Stejně jako v každém roce přivítala naše škola nové žáky a…