Dne 13.ledna přijal pozvání do naší školní družiny velitel městské policie pan Černohorský.
Nejprve dětem vyprávěl o tom, co je jejich úkolem. Například chránit osoby a majetek, odhalovat přestupky a trestné činy, zajišťovat bezpečnost při mimořádných akcích, provádět odchyt toulavých zvířat a jiné. Děti pozorně poslouchaly a přemýšlely, na co se pana velitele zeptají. Otázky nebraly konce. Pan Černohorský trpělivě odpovídal na vše, co děti zajímalo.
Děkujeme za hezkou besedu.
A. Linková, ŠD Erbenova.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…