20.03. 2017

Měsíc knihy

Každým rokem, na začátku jara, si ve škole připomínáme Měsíc knihy. I letos třídy 4.A, 4.B a 4.D navštívily Městskou knihovnu, kde paní Kňourková děti seznámila s její funkcí a strukturou. Jaké výhody žákům vzniknou, když se stanou abonenty? Za roční poplatek 50 Kč si mohou půjčovat knihy, časopisy, hledat na internetu informace k učivu, projektům a nebo jen tak pro zábavu a zvídavost.

A paní učitelky? Tajně doufají, že alespoň třetina žáků si otevře tu „svoji“ knihu jen pro potěšení.

učitelky 4.tříd

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…