V pátek 6. 5. 2022 proběhne na Městském stadionu v Kostelci nad Orlicí tradiční lehkoatletický mítink ZŠ Gutha - Jarkovského. Zveme všechny příznivce atletiky, aby se přišli podívat na "audienci" žáků 2. stupně u královny sportu LEHKÉ ATLETIKY, kteří tímto vzdají čest velké osobnosti, která je s atletikou v Kostelci neodmyslitelně spjata - Doc. RNDr. Václav Cífka, CSc.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…