10.5. 2016 se žáci 2.-5. tříd naší školy účastnili turnaje v malé kopané v Rychnově n. Kn. Menší chlapci se staršími nemohli příliš rovnat a skončili na posledním místě. Starší však hráli velice dobře, vyhráli skupinu a postoupili do semifinále. Zde remizovali a postoupili do finále až po střelbě pokutových kopů. I ve finále s Vamberkem skončilo utkání nerozhodně a o vítězi museli rozhodnout penalty. Zde byl o 1 branku lepší soupeř, takže jsme skončili na 2. místě. Navíc byl náš hráč Matyáš Kijonka vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
LF
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…