11.05. 2018

Mazlíčci ve škole

Dlouho jsme se těšili na hodiny prvouky, kdy se budeme učit o zvířatech. Domluvili jsme se, že si přivedeme do školy své mazlíčky a představíme je spolužákům. Tak se postupně vystřídala slepice Pralinka s křečkem Křéčou a Kiki, morčaty Cácorkou, Bětuškou a Justýnkou. Seznámili jsme se s kočkou Selestýnkou, Plaváčkem i potkanem Péťou. Navštívili nás pejskové Remus, Betynka, Dejsinka a Chuck. Byl tu i králíček Berťa a Lilinka. Každý páníček měl za úkol svého mazlíčka popsat, sdělit informace o krmení, péči a také odpovědět na všechny položené otázky. Pobavili jsme se, ale zároveň jsme se dozvěděli mnoho zajímavého.

Žáci 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…