13.06. 2014

Mayový závod

indian

Soutěž byla připravena pro 8 členná družstva, která zápolila ve třech disciplínách – běh /8x200m – štafeta/, střelba ze vzduchovky a plavání /8x25m – štafeta/. V každé disciplíně získávali žáci body, družstvo s nejvyšším počtem bodů vyhrálo.Naše Osmipírka dosáhla 2 638 bodů a skončila na 7.místě v okrese.

Dětem se závod velice líbil. Vzhledem k tomu, že letos proběhl první ročník tohoto závodu, doufáme, že v příštím roce budeme lepší.

Jitka Kellnerová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…