Každý rok se žáci druhých a třetích tříd v České republice účastní matematické soutěže, která se jmenuje Cvrček. Letos se naší třídě opravdu dařilo. V okresním kole jsme obsadili všechna první tři místa. Určitě přispěla i výuka matematiky podle profesora Hejného založená na logice. Žáci měli za úkol vyřešit 18 úloh. Všichni pracovali s chutí, proto si zaslouží pochvalu.
1.místo Andrea Kubešová
2.místo Iveta Miculyčová
3. místo Hana Švandrlíková
V. Tichá
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…