V době masopustů jsme se s žáky 7. ročníků při výtvarné výchově pustili do výroby zvířecích masek. Nejdříve jsme si zkusili zpracovat hlavu zvířete v ploše z barevných papírů. Po té jsme polepovali nafukovací balonek novinami a přilepili uši a čenich. V následující hodině jsme udělali otvor pro oči a masku nabarvili.
Jak se nám masky povedly si můžete prohlédnout ve školní fotogalerii.
KK




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…