16.02. 2024

Masopust ve 2. A

Dnes jsme si ten poslední den před začátkem čtyřicetidenního půstu do Velikonoc náramně užili. Místo koblížků a jitrnic děti sice ochutnaly jen koláčky, ale to jim neubralo na náladě při společné práci. Nejlepší na tom všem bylo, že děti si skvěle vycházely vstříc, pomáhaly si, dokázaly si úkoly ve skupině rozdělit, a tak se jim vše dařilo tak nějak „samo“. Laufr v životní velikosti (Kájo, díky za odvahu se rozvalit na balicí papír) nám zdobí dveře do kabinetu. Šašci se slovy a větami, balonky a basa s příklady dokázali, že při tom všem nezapomínáme ani na to, co se v češtině a matematice právě učíme. Klobouk dolů před druháčky. Skvělá práce! Anebo spíš zábava? 😊

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…