Jitrnice, koblihy a taškařice neboli masopust je tu. Sice jsme si při hravém učení pochutnali na koláčích, ale to nic nemění na tom, že jsme si díky projektovému dni uvědomili, proč se masopust slaví, a co v něm nesmí chybět. Při detektivní pátračce jsme se snažili najít masopustní postavy a pokrmy, při matematice nám správné spojení čísel vytvořilo bábu s nůší a kobylu, při hudební výchově jsme si užili malý karneval s pohoštěním a vše jsme zakončili masopustním průvodem, při kterém jsme ve skupinové práci vytvořili vesnici, kudy průvod masek prochází. Zkrátka hravé učení, to je dobré spojení.
Za děti z 1.A zapsala Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…