Ve čtvrtek 9. listopadu jsme si vyzkoušeli „Martinský“ běh do schodů na čas. 32 schodů dalo některým dost „zabrat“, ale zvládli to všichni ve výborném čase. První běh byl po každém schodu, ten druhý jsme mohli „brát“ po několika a nakonec jsme vytvořili celá třída štafetu. Tu jsme uběhli za 2:25,22.
Nejlepší mezi chlapci byl Jonáš Tompsett a mezi děvčaty Iveta Ungrádová.
Velkou pochvalu si ale zasloužíme určitě všichni.
Nyní už jen, aby ten Martin opravdu přijel za námi na bílém koni, moc se na něj těšíme!
žáci 4. C - Skála
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…