Tak se z nás prvňáků stali na chvilku při pracovním vyučování malí stavitelé. Dostali jsme ve skupinkách a dvojicích stavebnice a mohli jsme se do toho pustit. A že se nám to dařilo, na to se můžete s námi podívat.
„Bořek stavitel“ ze známého dětského seriálu by z nás měl určitě radost. J
žáci 1. C, H. Dosedlová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…