01.03. 2018

Lyžařský zájezd 7. a 8. ročníku

V neděli 7. ledna 2018 jsme natěšeni vyrazili autobusem z Kostelce nad Orlicí do penzionu U Veselých ve Velké Úpě v Krkonoších. Hory nás přivítaly krásným počasím, které nám bylo nakloněno po celý týden. Žáci 7. a 8. ročníku se zdokonalovali v lyžování na Portáškách; kromě posledního dne, kdy jsme se vydali ski busem na Černou horu. Tento celodenní výlet se náramně vydařil. Vyzkoušeli jsme tady různé sjezdovky, a pak jsme se nechali rolbou převézt po vrcholcích Krkonoš do Pece pod Sněžkou. Hladoví jsme rádi využili možnost oběda na blízké Pražské boudě a se sluníčkem v zádech jsme si pak ještě užili lyžování v Peci. A protože i lyžařský zájezd musí někdy skončit, tak jsme si v sobotu 13. ledna sbalili své lyže a vyrazili domů, do Kostelce nad Orlicí.

Drozdíková Hana

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…